Kas notiek lāzerparkā?

Lāzerparkā tiek spēlēta moderna jauno tehnoloģiju spēle - lāzertags, (angliski - lasertag), tautā sauc arī par lāzerīšiem, lāzera peintbolu, lāzerspēli.

Kas ir lāzertags?

Lāzertags ir komandas spēle un lielisks veids aktīvai atpūtai dabā, tā nav traumatiska, un to neietekmē laika apstākļi. Spēlē tiek imitētas kaujas un tā tiek spēlēta speciāli aprīkotos laukumos - kā mūsu lāzerparkā. 

Pirms spēles katram spēlētājam tiek izsniegts spēles inventārs - ierocis un galvas saite jeb uztvērējs. Spēles būtība ir trāpīt pretiniekam ar infrasarkano staru, ko raida ierocis. Kad tiek izšauts, ierocis izdala šāviena skaņu un imitē mazu triecienu galvas saitē ar mazu vibrāciju. Trāpījumu fiksē elektronika, kas liek mirdzēt sensoriem galvas saitē. Ja spēlētājs ir nošauts, viņam steidzīgi ir jādodas atpakaļ uz savu bāzi, kur atrodas speciāla ierīce, ko dēvē par aptieciņu. Spēlētājs nospiež pogu un pēc dažām sekundēm atdzīvojas. Spēle var turpināties.

Lāzertags ikkatru šīs spēles spēlētāju ievelk azartā, neatkarīgi no spēlētāja dzimuma vai vecuma. Spēli caurstrāvo pozitīva gaisotne un aktīva izkustēšanās. Lāzertags patiesi satuvina cilvēkus, tāpēc to rekomendējam draugiem, studiju biedriem, kolēģiem vai klasesbiedriem, jo iznākums būs nekas cits kā ciešāka draudzība un saliedētība. Lāzertags nav sāpīgs vai traumatisks – lāzera stars nebojā redzi, pat ja nejauši tiek raidīts acīs, un pretēji peintbolam, spēles procesā nav iespējams gūt zilumus un nepatīkamas sāpes. Spēli caurstrāvo azarts un pozitīvas emocijas. 

Spēles tematikas

Lāzertag spēles tematikas mēdz būt dažādas, atkarībā no pasākuma formāta. Mēs piedāvājam lāzertaga spēles:

  • Dzimšanas dienas / vārda dienas ballīēm;
  • Skolēnu grupu ekskursijām;
  • Korporatīviem pasākumiem;
  • Vecmeitu ballītēm;
  • Vecpuišu ballītēm;
  • kā arī "atvērtā tipa" spēli, kur nav nepieciešama sava komanda, jo tiek spēlēts ar citiem spēlētājiem;
  • Izbraukuma spēles Jūsu mājas pagalmā, bērnu nometnēs, utt.